پس از تو : )

زندگی ما در دستان مهربان خدا :*

پس از تو : )

زندگی ما در دستان مهربان خدا :*

بسم الله الرحمن الرحیم
ماشاالله لا حول ولا قوة الا باالله :)
زندگی ام را مینویسم ، امید است مسیرمان با نگاه حضرت ِ مادر سلام الله علیها ، به سوی نور باشد . آمین .
نظرخواهی غیر فعال است . امانتدار باشید ^__^

صفحه ی کسب و کار کوچکم در اینستاگرام :
gom_jesh ( پیج عروسکسازی و کارهای دستی )

4- بله به شرط کاهو !

شنبه, ۱۲ فروردين ۱۳۹۶، ۱۱:۴۶ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم ./

جواب می خواستند ! نمیدانستم باید چه بگویم ... میترسیدم و هیچ چیز به اندازه ی این ترس آزارم نمیداد . نمیشناختمش و این سخت بود . تا به حال ندیده بودمش و این سخت بود . نمی توانستم تمامِ آن چیزی را که در ذهنم هست منتقل کنم و این سخت بود . به دنبال نشانه بودم ! چیزی شبیه یک رویا ... نشانه نبود و این سخت ترین بود !

شماره تلفن همدیگر را گرفتیم . برای شناخت بیشتر بعضی از سوالات و انتظارات و خواسته هایمان را مطرح کردیم . در این فاصله ی یک هفته ای خیلی چیزها را فهمیدم ! چیزهایی که تا پیش از تو نمیدانستم ! حرف هایی از زبان ِ خواهر و برادرهای بزرگتر که میتوانست برای انتخاب درست کمکم کند . قشنگترین قسمتِ این حرف ها همین بود که آدم ها زیاد تغییر نمیکنند ! اما با محبت و عشق رام می شوند . هیچکس کامل نیست . نه من کامل بودم و نه تو ! نه من کامل هستم و نه تو ! نباید در تو به دنبال انسان کامل میگشتم ، باید به اصولِ همسر خوب بودن اکتفا میکردم و تو اصل ها را داشتی . از یک جایی به بعد فهمیدم مهم نیست که هر کدام کجای مسیر هستیم ! همین برایم بس بود که بدانم هر دو در یک مسیریم - هر چند هردو بسیار مبتدی و خطاکار - و زندگی برای من مسیر آسمان بود . بعد از این من می توانستم با همین اطلاعات کم دلم را گرم کنم به همه ی تلاشم برای خوشبختی . دلخوش بودم به استخاره ای . و دلخوش ترین به اینکه تو خوب ترین ِ ممکن برای من بودی ! چرا که ایمان داشتم از گوشه ی چشمان تو میتوانم به آسمان ها سفر کنم .

به گمانم ساعت از دوازده گذشته بود و برگ تقویم از یازدهم به دوازدهم فروردین ورق خورده بود . رفته بودیم کوه . هوا سرد بود . همه جا را مه گرفته بود و باران ِ فروردین تازگی و طراوت را در جان ِ جنگل تاریک میریخت . و من همان شب - بله - ام را گفتم . بله به شرط اینکه رژیم کاهو بگیری !!! آن شب تا دیروقت حرف زدیم . قرار شد یک سوره ی یاسین برای مادرت بخوانی .


http://s8.picofile.com/file/8306184268/Screenshot_2017_09_11_15_50_39.png

 [ من - غروب پر مه 11 فروردین 96 - رو قله ی کوه ]


- حمداً لله -

  • ۹۶/۰۱/۱۲
  • شینـا : )