پس از تو : )

زندگی ما در دستان مهربان خدا :*

پس از تو : )

زندگی ما در دستان مهربان خدا :*

بسم الله الرحمن الرحیم
ماشاالله لا حول ولا قوة الا باالله :)
زندگی ام را مینویسم ، امید است مسیرمان با نگاه حضرت ِ مادر سلام الله علیها ، به سوی نور باشد . آمین .
امانتدار باشید ^__^

صفحه ی کسب و کار کوچکم در اینستاگرام :
gom_j_sh ( پیج عروسکسازی و کارهای دستی )
کانال تلگرام :
Gom_j_sh

۱ مطلب در مرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

26- وقتی تو نیستی قلبمو واسه کی تکرار بکنم ؟!

سه شنبه, ۳ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۴۶ ق.ظ


بسم الله الرحمن الرحیم ./

باید میرفتی . نمیشد نرفت ... یک وقت هایی باید گذاشت و گذشت (!) آدم مجبور می شود برای زندگی اش رنج بکشد . و حالا رنج ِ دوری ِ تو افتاده به جان ِ پر تپش ِ من . هی می روم توی اتاق هی می آیم بیرون . همه جای اتاقم پر از عطر توست . بعد از عقدمان این اولین بار است که میروی مأموریت و من چقدر دلتنگ ِ توأم . بماند اشک های دو نفره ی قبل از رفتنت . بماند اشک های یک نفره ی بعد از رفتنت . تو بگو با این بی خوابی و سوز ِ چشم هایم چکار کنم ؟

دلم برایت تنگ شده ولی خدا را شکر میکنم و همین دوری ات را هم دوست دارم . اصلا توی این دنیا هر چیزی که به تو مربوط باشد را دوست دارم . اتاقم را که مرتب میکردم لباست را چند باری بغل کردم ... بوییدم ... و بوسیدم ... دلتنگی آدم را به چه کارهایی وادار میکند . امشب مامان و بابا زنگ زدند که یک وقت دلتنگی نکنم ... ولی مگر می شود ؟! نمی شود ! اینجا برایت دل ِ کوچکم را می نویسم . احتمالا الان از خستگی زیاد خوابیده ای ... دلم برای دست هایت تنگ شده . دست های تو ، شاخه های تک درخت ِ آسمان ِ من ... امشب را روی کدام شاخه بپرم ؟ 

به دخترکی فکر کن که هر لحظه اش را توی دشت ِ سبز ِ چشم های تو میدَوید و حالا تنها به تصویری دل خوش است . چتری هایم را که کوتاه کرده بودم اضافه اش را بافتم گذاشتم توی یک جعبه لا به لای وسایلت . امشب وقتی پای تلفن گفتی : « موهاتم گذاشتی برام . قایمشون کردم » خوشحال شدم . حالا تو هم یک چیزی داری که مرا به یادت بیندازد . « یادت » ! چه کلمه ی خوبی ست . این همه ی چیزی ست که از امروز تمام ِ دل و جان ِ مرا پر خواهد کرد . 

  • شینـا : )