پس از تو : )

زندگی ما در دستان مهربان خدا :*

پس از تو : )

زندگی ما در دستان مهربان خدا :*

بسم الله الرحمن الرحیم
ماشاالله لا حول ولا قوة الا باالله :)
زندگی ام را مینویسم ، امید است مسیرمان با نگاه حضرت ِ مادر سلام الله علیها ، به سوی نور باشد . آمین .
امانتدار باشید ^__^

صفحه ی کسب و کار کوچکم در اینستاگرام :
gom_j_sh ( پیج عروسکسازی و کارهای دستی )
کانال تلگرام :
Gom_j_sh

۱۳ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۷ ثبت شده است

120- قهر کردن = حماقت

دوشنبه, ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۲ ق.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم .


وقتی سر مسخره ترین چیزا از تهران تا شمال یک کلمه با هم حرف نزدیم و سفرمون با تلخی تموم شد ! زهر مار نباشیم ! مث احمقا :| آفرین شینا آدم شو گلم -_-31 اردیبهشت 97 

  • شینـا : )

119- واقعی (!)

يكشنبه, ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۵۸ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم ./


واقعیت اینه که آدما دیگه واقعی نیستن !

دنیامون رنگی باشه و آدم رنگ آدم بمونه اون وقت همه چی قشنگتره ...


[ تهران / 30 اردیبهشت 97]


الحمدلله رب العالمین ./

  • شینـا : )

118- خونه خاله -_-

شنبه, ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۴۶ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم ./


این چند روزی که خونه ی تهران خونه خاله مونده بودم یکمی برام سخت بود ! هم ماه رمضون شده بود و مسافر بودم و نمیتونستم روزه بگیرم ! هم یکمی معذب بودم ! ماموریت هم طول کشیده بود ... به هر حال این روزامونم گذشت ! کلی عکس میگرفتیم با مهلا ! دو سه باری با هم رفتیم بیرون ! یه روزم رفتیم برای تولد یسنا خرید کردیم :) براش یه لباس دو بنده ی جین خریدم ! خیییلی بهش میومد :)[تهران - تولد یسنا ، دخترخاله ی کوچک :)) 29 اردیبهشت 97 ]


یه روزم که با مهلا رفته بودیم بازار خرید و دور دور و عکاسی ، تو افسریه یه آقایی خرگوش میفروخت ! خیلی ناز و نرم و دوست داشتنی بود ازش اجازه گرفتیم بچه خرگوش رو گرفتم توی دستم و مهلا ازم عکس گرفت ! هنوز که هنوزه وقتی یادم میاد یه حس خیلی خوب و خوشحال کننده ای میاد سراغم ! خدایا مرسی که ازین جونورای توپولی سفید نرمو آفریدی :))


[افسریه / 23 اردیبهشت 97]


الحمدلله علی کل حال :)

  • شینـا : )

117- تا شقایق هست ...

چهارشنبه, ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۱۷ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم ./


آری ... تا شقایق هست زندگی باید کرد 

در دل من چیزی ست مثل یک بیشه نور

مثل خواب ِ دم ِ صبح

و چنان بی تابم ، که دلم می خواهد 

بدوم تا ته دشت 

بروم تا سر کوه 

دورها آوایی ست که مرا می خواند ...


 


[ 26 اردیبهشت 97 / وقتی از ماموریت بروجرد عکس میفرستی ]


وقتی برام عکس میگیره میفرسته :) ینی الان اون شقایق خوشگله منم ؟ مرسی که هستی :) مرسی که نیستم :| مرسی که وقتی نیستم به یادم هستی :))))


+ خدایا شکرت ...

  • شینـا : )

116- تهران :|

دوشنبه, ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۱۷ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم ./


آقای همسر قرار بود برای اولین بار با ماشین خودش بره تهران. تصمیم گرفتیم با هم بریم ! ساعتای شیش حرکت کردیم ... تو مسیر کلی حرف زدیم ! برای شام آش دندونی محمدحسین رو با خودمون برده بودیم که تو مسیر خوردیم ! ساعتای چهار صبح بود که رسیدیم تهران و من رفتم خونه ی خاله . همسر جان هم رفت پادگان و ازونجا هم راهی ماموریت شد ! دو سه روزی رو خونه خاله بودم ! برای تعویض پلاک همسر جان از ماموریت برگشت تهران و کارا رو انجام داد ... با هم رفتیم بیرون ! لواسون و اوشون فشم که برای اولین بار رفتم :) جای خوبی بود هر چند به شمال خودمون نمیرسه :))) 


[فشم . تهران . 24 اردیبهشت 97]


بنشین بر لب جوی و گذر عمر ببین

کاین اشارت ز جهان گذران ما را بس

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبیم

دولت صحبت آن مونس جان ما را بس[سیر نمی شوم ز تو :) با طعم توت سیاهای خاکی لب جاده ]تو مسیر کلی خوش گدروندیم کنار جاده درخت توت بود زدیم بغل جاده و توت خاکی خوردیم :)))) درست مثل اینکه دست ببری به آسمون و برام ستاره بچینی ، یا حتی بیشتر و بهتر ، مثلا دست دراز کنی پیش خدا و برام ازش احوال خوب بخوای :)

خلاصه که این گشت و گذار در کمترین زمان و کمترین امکانت بود ! سه ساعت وقت داشتیم که با هم باشیم + یه کپسول CNG ! اما بهترین خاطره ها رقم خورد ... در نهایت خدایا خیییییلی شکرت :)


آقای همسر شب دوباره برگشت ماموریت و من یه هفته ی دیگه خونه ی خاله موندم :|

  • شینـا : )

115- دیدار :))

پنجشنبه, ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۱ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم ./

صبح ساعتای نه و نیم ده ، از خواب بیدار شدیم ، صبحونه پنج شیش تا نمیرو درست کردم خیلی چسبید. بعد از صبحونه یه خورده کارامون رو انجام دادیم ، همسر جان دوش گرفتن و کم کم برای نماز ظهر رفتیم حرم :)) واقعا نماز جماعت های حرم یه چیز دیگه ست. با اینکه خیلی گرم بود اما دلگرمی ش شیرین تر بود. بعد از نماز رفتیم موزه ی آستان قدس و همه ی طبقاتش رو دوتایی گشتیم ... موزه ی تمبر و پول ، موزه ی نجوم ، نقاشی ، دریایی ، مدال ها و هدیه هایی که مردم تقدیم کرده بودن و قشنگ تر از همه دو تا ضریح قدیمی آقامون امام رضا (ع).

بعد از موزه رفتیم هتل اپاپارتمونمون ناهار خوردیم و استراحت کردیم. برای ساعت شیش قرار گذاشته بودم با سه تا از بچه ها . به آقای همسر گفتم و گفت اشکالی نداره ببینید همو :) ساعتای چهار و نیم پنج با همسر اومدیم بیرون ، اول رفتیم آتلیه ی سر کوچه یه عکس دو تایی با پس زمینه ی حرم گرفتیم که خیلی قشنگ شده 😍 بعد هم رفتیم تو بازار و چهار تا دستبند و چهار تا پیکسل اسم ائمه خریدم برای دوستام ، البته سه تاشون بذای دوستام بود یکیش واسه خودم . هدیه های کوچولومو که خریدم رفتیم حرم . یه گوشه کنار پنجره فولاد نشستیم . منتظر زنگ بچه ها بودم که دیدم جوجه اومد . از همسر جان خداحافظی کردم و با جوجه رفتیم پیش بقیه ی بچه ها ! ماهی و نیلوفر :)

خیلی خ.شحال شدم از دیدن بچه ها . نیلوفر آروم و مظلوم بود و دوست داشتنی ! حدودا نیم ساعت با هم بودیم هدیه های کوچولو رو دادم و با هم عکس گرفتیم :) نزدیک غروب بود ! جوجه زودتر رفت . من و ماهی ام از نیلوفر جدا شدیم و با هم رفتیم قبرستون طبقه پایین حرم امام رضا ( ع ) . مزار بابابزرگ ماهی اونجا بود . من تا حالا اونجا نرفته بودم :) خیلی خوب بود . داشت شب میشد با ماهی هم خداحافظی کردم و رفتم پیش آقای همسر و با هم رفتیم هتل آپارتمانمون :)

این دو روزی که مشهد بودیم خیلی حالم خوب بود :) اصلا مگه میشه آدم بره حرم و حالش خوب نباشه ! هر چند هر بار که میرم احساس میکنم اونجور که باید و اونجور که شایسته هست زیارت نکردم اما همون حس حضور توی بهشت هشتم زیباترین حس دنیاست ^_^[ کبوتر دوست داشتنی که شبیه روح خسته از گناه زائری مثل من بود ! تو آسمون حرم ! ][ این عکس رو روز آخر گرفتیم وقتی از هتل آپارتمان قرار بود بریم ! ]


به یاد این شعر آقای برقعی که میگن :


چقدر خوب شد آری ، نگاهتان به من افتاد

همان دقیقه که چشمم درست کنج گهرشاد

بدون وقفه به باران امان گریه نمیداد

- هزار تکه شد این من ، به لطف آینه هایت -


/ حمداً لله :) ./

  • شینـا : )

114- سفرنامه بهشت :))

چهارشنبه, ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۴۶ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم ./

صبح ساعتای چهار و نیم بیدارم کرد ، خیییلی خوابم میومد ، حدود یک ربع توی پتوم لولیدم و دست اخر مجبور شدم بیدار شم ، همش یک ساعت خوابیده بودم از دیشب. نماز صبح رو خوندیم و وسایل رو جمع کردیم ، داداش و خونوادش هم اماده بودن ، صبح زود حرکت کردیم به مقصد بهشت هشتم ، امام رضای جان :* تو مسیر کلا گیج بودم ، همش خوابم میومد . یکم خوابیدم. ساعتای نه و نیم ، ده ، یه امامزاده توی راه واستادیم و صبحونه خوردیم . برای ناهار و نماز ظهر هم ساعتای یک اینا بود که تو مسیر نگه داشتیم . ودوباره حرکت کردیم . ساعتای سه رسیدیم مشهد و تا پیدا کردن یه جایی واسه اقامتمون ساعت چهار شد . یه هتل آپارتمان خیییلی نزدیک به حرم :) طبرسی چهار ^.^ یه خورده استراحت کردیم و تو همین یکی دو ساعتی که خوابیدیم عمه جان خواب دیده بود یکی با عجله در همین سوییت رو میزنه و میگه پاشید امام رضا (ع) داره میاد اینجا ... 😢😍 نزدیکای اذان برای نماز مغرب و عشا رفتیم حرم ... خیلی شلوغ بود و خیلی حس خوبی بود ... واقعا حال و احوالمون عوض شد. ساعتای ده از حرم برگشتیم شام قیمه خریدیم . زیاد جالب نبود اما خدا رو شکر ... شب با خستگی تمام خوابیدیم من و همسر جان توی هال و خونواده ی داداش تو اتاق خوابیدن . 


چهارشنبه / نیمه شعبان - ۱۲ اردیبهشت ۹۷

  • شینـا : )

113- شب نیمه شعبان

سه شنبه, ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۰ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم ./

سه شنبه عصر رفتیم سینما لاتاری رو دیدیم. قشنگ بود :) ساعتای هفت بود که از سینما اومدیم بیرون، شب نیمه شعبان بود تو خیابونا پر بود از ایستگاه های صلواتی ... چهار لیوان شربت زدیم 😂 اب پرتقال و آب آناناس و شربت سکنجبین خیار و شربت زعفرون :)) یه خورده گشتیم و تو مغازه ها قیمت رادیاتور پرسیدیم. برای شام هم رفتیم خونه ی داداش (!) برای تولد یک سالگی محمدیاسین کیک خریده بودن ... کلی خوش گذشت . از خونه ی داداش که برگشتیم ساعتای دوازده شب بود . قرار بود صبح چهارشنبه بعد نماز حرکت کنیم به سمت مشهد. هنوز هیچکاری نکرده بودم . لباسا رو جمع کردم یه سری از لباسا رو هم انداختم توی ماشین . از توی خشک کن دراوردیم و بعدم رو بخاری کامل خشک کردم ، تا دوش گرفتمو رفتم بخوابم ساعتای ۳ و نیم شده بود . چقدر خسته بودم :/


  • شینـا : )

112- هو الرزاق

سه شنبه, ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۱۵ ق.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم ./

دوس ندارم این پست رو بنویسم اما می نویسم که یادم بمونه خدا چقدر تو زندگیمون داره با فضل و بزرگی خودش کمکمون میکنه ... خونه رو تحویل گرفتیم و دادیم مستاجر ... کلی روش خرج کردیم و کلی هم وام داریم (!) در حدی که با حقوق تقریبا صاف صاف میشیم و هیچی نمی مونه !!! در حدی که یک ماه عروسک دوختم و فروختم و با پولش قسط اول خونه رو دادیم. ( میدونم خدا حداقل برای این یه مورد دوسم داشت و کمکم کرد :)) ) سر یه چیزایی صبر کردم ، یه جاهایی گذشتم ... یه گوشه موشه هایی گریه م گرفت حتی ... یه کنجایی فشار انقد زیاد بود که با هم دعوامون شد حتی ... ولی ... خدا بزرگتر از همممممه ی این چیزا بود :)) هیچوقت نگران بی پولیمون نیستم ! مطمعنم به دستای خدا که روزیمون رو میرسونه و کارمون لنگ نمی مونه ... خدایا شاید بیشتر از همه ، چیزی که باعث شد به دلم رضایت نوشتن این بخش از زندگیمو بدم این بود که لا به لاش هی یادت رو بنویسم و ازت تشکر کنم ... خدایا خییییلی شکرت 😍

راستی امروز یه پولی گیرمون اومد ، ماشین لباسشویی خریدیم 😁 اینم قسطی البته 😂😂😂😂😂 خدایا هوامونو داری مگه نه ؟!

  • شینـا : )

111- بهشت من :)

دوشنبه, ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷، ۰۵:۵۲ ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم ./


دل ِ من آنقدر ناشکفته دارد غنچه

که به عشق ِ تو رُخم میشکفد روزی چند :))

۱۰ اردیبهشت ۹۷ - پارک شهر

  • شینـا : )